tlačová správa

18.03.2024

Eco-Pack a.s. na medzinárodnej Výstave Fruit Logistica 2024 v Berlíne

Prešov, dňa 27. februára 2024 - Eco-Pack a.s., ako participujúca spoločnosť v oblasti ekologicky udržateľného obalového riešenia, vstúpila na medzinárodnú scénu na nedávnej výstave Fruit Logistica v Berlíne, Nemecku, ktorá sa konala od 7. do 9. februára 2024.

Fruit Logistica, považovaná za jeden z najprestížnejších svetových podujatí v oblasti ovocia a zeleniny, privítala viac ako 2700 vystavovateľov z 94 krajín. Táto globálna akcia sa stala miestom stretávania obchodných expertov a lídrov priemyslu, s účasťou obchodných zástupcov z viac ako 140 krajín sveta.

Eco-Pack a.s. predviedla svoj záväzok k environmentálnym inováciám a udržateľnosti prostredníctvom svojich obalových riešení, ktoré boli ocenené návštevníkmi aj odbornou verejnosťou. Výstava poskytla príležitosť prezentovať svoje najnovšie produkty, vrátane bio-rozložiteľných obalových materiálov a inteligentných riešení pre skladovanie a prepravu.

Zástupcovia spoločnosti Eco-Pack a.s., vyjadrili svoju spokojnosť z účasti na tejto výnimočnej udalosti, zdôrazňujúc význam medzinárodnej spolupráce a zdieľania najlepších postupov v odvetví obalových materiálov.

Spoločnosť Eco-Pack a.s. pokračuje v snahe o zvyšovanie povedomia o dôležitosti ekologickej zodpovednosti a poskytovaní moderných a environmentálne šetrných riešení v oblasti obalov. Ich účasť na medzinárodnej výstave Fruit Logistica 2024 je ďalším krokom v tomto záväzku a svedčí o ich aktívnej úlohe v globálnom ekologickom hnutí.

The company Eco-Pack a.s. at the international exhibition Fruit Logistica 2024 in Berlin The company Eco-Pack a.s. at the international exhibition Fruit Logistica 2024 in Berlin Naspäť na výpis Naspäť na výpis