tlačová správa

09.05.2023

ECO-PACK POKRAČUJE V INVESTÍCIÁCH DO AUTOMTIZÁCIE VÝROBY S NAJNOVŠÍMI PRÍRASTKAMI OD ZNAČKY PARA a KRAFSTROM

✅ V spoločnosti Eco-Pack, a.s. sme sa rozhodli investovať do ďalšieho zvyšovania stupňa automatizácie výrobného procesu a značka PARA je synonymom kvality v procese manipulácie s materiálom resp. s hotovými výrobkami.

➡️ Inštaláciou automatizovaných podávacích zariadení (Pre-Feeder) sme na dvoch výrobných technológiách umožnili výrazne zvýšiť efektivitu a produktivitu práce. Dokončenie procesu automatizovaného podávania materiálu do výrobných zariadení umožnila pokračovať v ďalšom stupni automatizácie celého výrobného procesu na všetkých spracovateľských linkách a inštaláciou troch depaletizačných zariadení KRAFSTROM sa dostávame k maximalizácii produktivity pri manipulácii s materiálom.

➡️ V kombinácii s automatizovaným zásobníkovým systémom sa pred každou spracovateľskou linkou vytvára dostatočná zásoba materiálu pre plynulú výrobu. Vďaka robustnej konštrukcii a stabilnej základni môžeme bezpečne a spoľahlivo zabezpečiť vyššiu kvalitu výsledných produktov a zlepšiť celkovú efektivitu výrobného procesu. Systém je jednoduchý na obsluhu a údržbu, čo nám umožňuje minimalizovať riziko chýb pri manipulácii s nákladom a zvyšuje efektivitu práce.

✅ V Eco-Pack kladieme veľký dôraz na monitorovanie a vývoj najmodernejších technológií, ktoré môžeme implementovať do našich výrobných procesov. Sme presvedčení, že týmto spôsobom môžeme zabezpečiť rýchlejšie a efektívnejšie výrobné procesy, ktoré budú mať pozitívny vplyv na kvalitu a spoľahlivosť našich produktov. Výrazné investície do najmodernejších technológií a zariadení nám umožňujú ponúkať našim zákazníkom produkty najvyššej kvality.

#EcoPack
#EcoPackaging
#SustainableBoxes
#GreenProduction
#EcoFriendlyPaper
#RecyclableBoxes
#GreenBoxes
#EnvironmentallyFriendlyProduction
#SustainablePackagingECO-PACK POKRAČUJE V INVESTÍCIÁCH DO AUTOMTIZÁCIE VÝROBY S NAJNOVŠÍMI PRÍRASTKAMI OD ZNAČKY PARA a KRAFSTROM ECO-PACK POKRAČUJE V INVESTÍCIÁCH DO AUTOMTIZÁCIE VÝROBY S NAJNOVŠÍMI PRÍRASTKAMI OD ZNAČKY PARA a KRAFSTROM ECO-PACK POKRAČUJE V INVESTÍCIÁCH DO AUTOMTIZÁCIE VÝROBY S NAJNOVŠÍMI PRÍRASTKAMI OD ZNAČKY PARA a KRAFSTROM ECO-PACK POKRAČUJE V INVESTÍCIÁCH DO AUTOMTIZÁCIE VÝROBY S NAJNOVŠÍMI PRÍRASTKAMI OD ZNAČKY PARA a KRAFSTROM ECO-PACK POKRAČUJE V INVESTÍCIÁCH DO AUTOMTIZÁCIE VÝROBY S NAJNOVŠÍMI PRÍRASTKAMI OD ZNAČKY PARA a KRAFSTROM ECO-PACK POKRAČUJE V INVESTÍCIÁCH DO AUTOMTIZÁCIE VÝROBY S NAJNOVŠÍMI PRÍRASTKAMI OD ZNAČKY PARA a KRAFSTROM Naspäť na výpis Naspäť na výpis